User Tools

Site Tools


cs:licensing

Licence na Windows a macOS

Windows macOS

Room Arranger je distribuován zdarma, a může být zdarma zkoušen po dobu 30 dní. Aplikace je plně funkční, takže neočekávejte, že něco po koupi začne najednou fungovat.

Koupě licence je také často označována jako registrace.

Licence by měla být koupena jen pokud jste s produktem spokojeni.

Počet licencí

Pro jednotlivé právnické entity jsou dostupné multilicence. Například pro firmy, organizace, nebo fyzické osoby. Multilicence nemohou být pořízeny jednou entitou a pak poskytnuty jiné.

Měli byste si pořídit kolik licencí, kolik je počítačů, na kterých poběží Room Arranger ve stejnou dobu. Pokud si později koupíte další licence a chcete mít centrálně spravované registrační údaje, kontaktujte nás prosím a my vám vygenerujeme nové sériové číslo.

Registrační údaje

Registrační údaje se skládají ze jména držitele licence a sériového číslo. Po koupi licence je automaticky dostanete emailem. Poté je musíte zadat do Room Arranger přesně tak, jak je v emailu. Jméno držitele licence (Licensee) vyžaduje zachovat velká a malá písmena, a do sériového čísla musíte zahrnout i pomlčky.

Nejlepší je údaje z emailu zkopírovat (Ctrl+C) a vložit do aplikace (Ctrl+V).


Licence for iPad

iPad

Aplikace je zdarma a plně funkční kromě ukládání a automatického ukládání projektu. Opět je to kvůli tomu, abyste si mohli aplikaci před koupí vyzkoušet.

Schopnost ukládat projektu musí být koupena přímo v aplikaci. Nemůžete použít registrační údaje z desktopové verze.

cs/licensing.txt · Last modified: 2023/01/23 14:26 by 127.0.0.1