Room Arranger
English / Français / Česky / 简体中文 / 正體中文
Úvod Vlastnosti Registrace On-line knihovna objektů Galerie Jazyky & Poděkování Wiki

Důvody, proč si vybrat Room Arranger

Je jednoduchý

Room Arranger je malý a kompaktní kousek softwaru. Přesto vám umožní navrhnout téměř cokoli vás napadne. Až pochopíte základy, je snadné to v něm rozjet.

heart Téměř všechny funkce mají klávesové zkratky, takže se můžete naučit být v Room Arrangeru hodně produktivní.

Naše motto: Nech to jednoduché a hloupé
(Keep It Simple, Stupid)

3D zobrazení

Ve 3D získáte z vašeho návrhu lepší dojem. Room Arranger vám umožní nejen létat kolem scény, ale i jí procházet jako v realitě.

Mimochodem, víte, že můžete mít v jednom projektu i víc pater?

A teď zde můžete dělat i filmy.

Stavění na obrázku s půdorysem

floorplan Kreslení zdí může být dost zdlouhavé, zvlášť když navrhujete byt nebo dům. Máme tu funkci, která vám to zjednoduší, pokud máte k dispozici obrázek nebo fotku půdorysu.

Stačí nahrát obrázek do Editoru zdí, zkalibrovat jej a na něm kreslit zdi. Více zde.

Široká knihovna objektů

sofa Ve standardní knihovně objektů je téměř 300 objektů. Nábytek a další vybavení. Každému z nich můžete dle vaší libosti měnit rozměry - nejste omezeni tím, co si myslíme, že je nejběžnější.

Navíc můžete přímo v Room Arrangeru snadno a rychle navrhnout své jedinečné předměty, je v něm sada 3D objektů právě pro takové potřeby. Někteří uživatelé přispěli do naší On-line knihovny objektů a podělili se o svou práci.

Měření

V Room Arrangeru je měřící nástroj, který vám pomůže zkontrolovat, jestli zbylo dost místa na další objekty, nebo jej použijte ke kótování projektu.

Program také měří plochy místností, plochy zdí a další užitečné hodnoty. Nechá vás je zkopírovat a vložit do Excelu k dalšímu zpracování.

Tisk v měřítku

Tiskový výstup je nedílnou součástí práce designera. Snažíme se, aby byl tisk přesný a ve vysoké kvalitě. Profesionální architekti obvykle vyžadují výtisky přesně v měřítku 1:50 nebo 1:100, a i to je v Room Arrangeru možné.

print V případě, že máte jen malou tiskárnu formátu A4, program dokáže tisknout projekt přes víc stran. Pak už jen všechny listy papíru slepíte.

Vícejazyčnost

Ačkoli je Room Arranger snadný sám o sobě, je vyvíjen v České republice, tak mu snad budete rozumět ještě líp. Všechny jazykové mutace jsou zahrnuty přímo v hlavním instalačním balíčku.

Překlady poskytují domorodí fanoušci. Díky jim.

Dostupný

dollar Necháme vás používat náš plně funkční software po dobu 30 dní zcela zdarma bez omezení. Poté, pokud jste s ním spokojení, si musíte svou licenci zaregistrovat. Poplatek je $19.95, což se nám zdá i dost málo za program tohoto typu.

A nejlepší je, že pak všechny budoucí aktualizace budete mít zadarmo.