Room Arranger
English / Česky

Ocenění

Co si myslí lidé z Česka

Room Arranger running on notebook at the construction site (fotka vpravo: Room Arranger v akci, od Synera)

Předně chci poděkovat za tento skvělý program, jímž je právě Room Arranger. Vymodeloval jsem si v něm celkový návrh rekonstrukce bytového patra a to se vším všudy. Díky Room Arangeru, se mé vysněné bydlení stalo vizualizací, kterou následně mohu přenést do reality, a být tak připraven a rozhodnut kam s jakým nábytkem, jaké zvolit rozměry atd...
S programem se skvěle pracuje, je jednoduchý a přesto detailní...
Zdeněk V.,
Plzeň

Váš program je to nejlepší v češtině, v čem se dá lehce přichystat cokoliv v prostorové grafice. Jako příklad posílám můj návrh na dětskou židli. Podobně jsem si naplánoval i přebalovací pult.
Děkuji,
Petr D.

Rád bych vám vysekl poklonu za tak velkolepé dílo, jako je RA.
Vladimír V.

Chtěl bych jenom říct, že váš program je úžasně jednoduchý na ovládání. Doufám, že si tuto svoji přednost udrží i nadále. Když jsem potřeboval naplánovat byt, jenom jsem to spustil a hned jsem mohl začít pracovat, žádné dlouhé seznamování s jeho funkcemi. Jen tak dál!
Martin S.

detektor pohybu se Vám moc povedl, zkoušel jsem jej zvětšit, vytisknout a vypadá dobře. Osobně jste mi udělal radost. Řadu roků chodím na výstavy Pragoalarm, ale nikdy jsem tam neviděl tak jednoduchý a přitom tak dostačující program na kreslení schemat EZS - myslím si, že mezi menšími a středními firmami by jistě našel uplatnění.
Josef L.

Děkuji Vám za odpověď. Váš program je tak dobrý, že bych o něj velmi nerad přišel.
Ještě jednou díky.
Jaroslav Z.